سامانه 137


23

ترمیم پل

ترمیم پل

شهروند ساکن شهرک صنایع، روبروی حراست کل، با سامانه 137 شهرداری اراک تماس گرفته و اعلام کرد: پل واقع در این ناحیه در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی گردیده و نیاز به ترمیم دارد. این سامانه پس از اطلاع؛ مورد گزارش شده را به واحد مربوطه ارجاع داد که با پیگیری های به عمل آمده توسط همکاران مستقر در منطقه 3 رفع گردید.

در پی تماس شهروند دیگری باسامانه 137 شهرداری اراک با خبر شدیم کندمان واقع در شهرک هجرت فاز 2، 12 متری فضیلت روبروی کوچه عنایت 5 که عابرین این منطقه را با مشکلات ترددی مواجه کرده بود آسفالت شده و ضایعات حاصل از این آسفالت منتقل نگردیده است. این شهروند گفت: این امر باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای ساکنین شده و خواستار رسیدگی در اسرع وقت را داشت. مشکل فوق به واحد اجرائیات منطقه 3 اعلام که پس از کنترل و بازرسی بر طرف شد.

در پی تماس یک شهروند ساکن ابتدای خیابان قیام با سامانه 137 شهرداری اراک مطلع شدیم که جدول واقع در این محله به دلیل آلودگی و گرفتگی نیاز به نظافت و لایروبی داشته است. این سامانه مورد گزارش شده را جهت پیگیری و بررسی به شهرداری منطقه 1 ارجاع داده که با کنترل همکاران مستقر در این منطقه مشکل رفع گردید.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (538)
کد خبر: 5507