ورود راهنما نقشه سایت   چهارشنبه 04 مهر 1397 19:07:12.
::.. اخبار سامانه 137 ::..
  جستجو
دسترسی سریع
 
 137
 
 3124820
 
 Info@arak.ir
   137.arak.ir
 

 خیابان جهاد ابتدا فاز 2

ساختمان مرکزی شهرداری اراک

حدیث
اخبار ویژه
جمع‌آوری نخاله کوچه بهاران 8 جمع‌آوری نخاله کوچه بهاران 8

در پی تماس یکی از شهروندان اراکی ساکن شهرک هجرت فاز 3 کوچه بهاران 8 با سامانه 137 شهرداری اراک مطلع شدیم نخاله این ناحیه به دلیل آ... ادامه مطلب ...

نظافت منطقه 4 شهر صنعتی نظافت منطقه 4 شهر صنعتی

در پی تماس یکی از شهروندان اراکی ساکن شهر صنعتی منطقه 4 روبروی نانوایی لواشی با سامانه 137 شهرداری اراک مطلع شدیم نخاله این ناحیه ... ادامه مطلب ...

ترمیم پل واقع در 20 متری فوتبال کوچه گودرزی ترمیم پل واقع در 20 متری فوتبال کوچه...

شهروند ساکن 20 متری فوتبال کوچه گودرزی با سامانه 137 شهرداری اراک تماس گرفته و اعلام کرد: پل واقع در این ناحیه به دلیل گذشت زمان د... ادامه مطلب ...

لایروبی جداول واقع در قنات ناصری انتهای کوچه های نصر لایروبی جداول واقع در قنات ناصری انت...

شهروندی با سامانه137 شهرداری اراک تماس گرفته وگزارش داد جداول واقع در قنات ناصری انتهای کوچه های نصر 7 تا 11 نیاز به لایروبی دارد ... ادامه مطلب ...

جمع‌آوری  نخاله آسفالت خیابان پور محسن جمع‌آوری نخاله آسفالت خیابان پور مح...

در پی گزارش شهروند اراکی با سامانه 137 شهرداری مطلع شدیم در میدان شریعتی خیابان پور محسن بعد از مجتمع بهارستان روبروی بن بست ولایت... ادامه مطلب ...

لایروبی وشست و شوی سطل زباله لایروبی وشست و شوی سطل زباله

در پی گزارش شهروند اراکی با سامانه 137 مطلع شدیم نخاله های حافظیه کوچه نسترن 13به دلیل آلودگی و مشکلات ناشی از آن به نظافت نیاز دا... ادامه مطلب ...

ترمیم پل ترمیم پل

شهروند ساکن شهرک صنایع، روبروی حراست کل، با سامانه 137 شهرداری اراک تماس گرفته و اعلام کرد: پل واقع در این ناحیه در اثر گذشت زمان ... ادامه مطلب ...

توقف
اخبار و مقالات
19

کندومان کوچه معاد

کندومان کوچه معاد

شهروند ساکن انتهای 20 متری فوتبال کوچه 8 متری شقایق با سامانه 137 شهرداری اراک تماس گرفته و اعلام نمود پایه سطل زباله این خیابان شکسته و به دلیل آلودگی و مشکلات بهداشتی که ایجاد شده نیاز فوری به تعویض پایه سطل زباله است این سامانه پس از اطلاع، مورد گزارش شده به مسوول اجرائیات منطقه 2شهرداری اعلام نمود که با بررسی های به عمل آمده مشکل برطرف شد.

در پی تماس یکی از شهروندان اراکی ساکن خیابان کلاه دوز کوچه همت با سامانه 137 شهرداری اراک مطلع شدیم نخاله این ناحیه به دلیل آلودگی و مشکلات ناشی از آن به نظافت نیاز دارد این سامانه مورد گزارش شده را جهت کنترل و بررسی به شهرداری منطقه 4 ارجاع داده شد که با پیگیری همکاران مستقر در این منطقه رفع مشکل گردید .

در پی گزارش شهروند اراکی با سامانه 137 شهرداری مطلع شدیم درانتهای خیابان ملک ابتدای کوچه سلطانی با توجه به کندمانهایی که صورت گرفته، گودال ایجاد شده و برای عابران مشکلاتی در امر عبور و مرور به ایجاد شده مورد گزارش شده به مسوول اجرائیات منطقه 2 شهرداری اراک ارجاع گردید که با پیگیریهای به عمل آمده مشکل برطرف گردید.

شهروندی با سامانه 137 شهرداری اراک تماس گرفته و گزارش داد : جداول واقع در میدان شریعتی خیابان پور محسنی مقابل ساختمان برج داریوش نیاز به لایروبی وشست و شوی سطل زباله و با توجه به مشکلات بهداشتی که برای ساکنین این خیابان به وجود آمده ودرخواست پیگیری موضوع در اسرع وقت را داشت موضوع جهت پیگیری به همکاران مستقر در واحد اجرائیات منطقه 2 ارجاع گردید که با اقدامات صورت گرفته مشکل بر طرف شد.

شهروند اراکی با سامانه 137 تماس گرفته و اعلام کرده نخاله حاصل از مصالح ساختمانی واقع در خانه سازی قنات کوچه احسان 6 موجب بروز مشکلاتی برای تردد عابران این ناحیه شده است و درخواست پاکسازی زمین و انتقال این ضایعات را از مأموران شهرداری نمود این سامانه مورد گزارش شده را به مسوولان پاسخگو در منطقه 5 اعلام کرده با پیگیری های به عمل آمده مورد مطروحه بر طرف شد.

شهروندی با سامانه137 شهرداری اراک تماس گرفته وگزارش داد جداول واقع خیابان آیت اله غفاری 15 متری سعدی نبش کوچه سوم نیاز به لایروبی دارد این شهروند بیان کرد مورد گزارش شده مشکلات بهداشتی برای ساکنین این محدوده به وجود آورده و درخواست پیگیری موضوع در اسرع وقت را داشت موضوع جهت پیگیری به همکاران مستقر در واحد اجرائیات منطقه 1 ارجاع گردید که با اقدامات صورت گرفته مشکل برطرف شد.

در پی تماس یکی از شهروندان اراکی ساکن خیابان جهانگیری حد فاصل درمانگاه و پست بانک با سامانه 137 شهرداری اراک مطلع شدیم نخاله این ناحیه به دلیل آلودگی و مشکلات ناشی از آن به نظافت نیاز دارد این سامانه مورد گزارش شده را جهت کنترل و بررسی به شهرداری منطقه 3 ارجاع داده شد که با پیگیری همکاران مستقر در این منطقه رفع مشکل گردید .

شهروند اراکی با سامانه 137 تماس گرفته و اعلام کرد فضای سبز واقع در شهرک بهشتی فاز2 ضمن پاکسازی نیاز به آبیاری و احیا دارد این سامانه معضل فوق را جهت پیگیری به سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری اراک ارجاع داده شد که با بررسی های به عمل آمده توسط همکاران مستقر در این سازمان رفع گردید .

در پی تماس شهروند دیگری با سامانه 137 شهرداری اراک با خبر شدیم با توجه به کندومانهایی که در خیابان ملک کوچه معاد 1 انجام شده.ولی هنوز این خیابان آسفالت نشده که این امر باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای ساکنین شده و خواستار رسیدگی در اسرع وقت را داشت.مشکل فوق به واحد اجرائیات منطقه 2 اعلام که پس از کنترل و بازرسی بر طرف شد.

شهروندی با سامانه137 شهرداری اراک تماس گرفته وگزارش داد جداول واقع در خیابان 45 متری سید شهداء 12 متری فردوسی نبش نسترن 8 نیاز به لایروبی دارد این شهروند بیان کرد مورد گزارش شده مشکلات بهداشتی برای ساکنین این محدوده به وجود آورده و درخواست پیگیری موضوع در اسرع وقت را داشت موضوع جهت پیگیری به همکاران مستقر در واحد اجرائیات منطقه 3 ارجاع گردید که با اقدامات صورت گرفته مشکل برطرف شد.

در پی تماس یکی از شهروندان اراکی ساکن شهرک ولیعصر خیابان مقداد کوچه اتحاد با سامانه 137 شهرداری اراک مطلع شدیم نخاله این ناحیه به دلیل آلودگی و مشکلات ناشی از آن به نظافت نیاز دارد این سامانه مورد گزارش شده را جهت کنترل و بررسی به شهرداری منطقه 2 ارجاع داده شد که با پیگیری همکاران مستقر در این منطقه رفع مشکل گردید .

شهروندی با سامانه 137 شهرداری اراک تماس گرفته و گزارش داد : جداول واقع در 20 متری میقان شهرک جانبازان ایثار 8 نیاز به لایروبی وشست و شوی سطل زباله و با توجه به مشکلات بهداشتی که برای ساکنین این خیابان به وجود آمده ودرخواست پیگیری موضوع در اسرع وقت را داشت موضوع جهت پیگیری به همکاران مستقر در واحد اجرائیات منطقه 3 ارجاع گردید که با اقدامات صورت گرفته مشکل بر طرف شد.

شهروند اراکی با سامانه 137 تماس گرفته و اعلام کرد شیر آب فضای سبز واقع در خانه سازی کوچه داوود آبادی خراب شده و نیاز به تعمیر می باشد این سامانه معضل فوق را جهت پیگیری به سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری اراک ارجاع داده شد که با بررسی های به عمل آمده توسط همکاران مستقر در این سازمان رفع گردید .

این سامانه همواره با تلاش و کوشش مجدانه سعی در جلب رضایت حداکثری شهروندان در خصوص بر طرف نمودن مسایل شهری دارد و روزانه پاسخگویی تعداد کثیری از شهروندان می­باشد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (289)
کد خبر: 5511
  • کندومان کوچه معاد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرسنجی
عملکرد سامانه الکترونیکی 137ثبت نظر  مشاهده نتایج
اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سامانه 137 می باشد    شرایط استفاده    قوانین